TÉMA:
"PSYCHICKÁ ODOLNOST A PSYCHOHYGIENA"

"Buďte aktivní. Zvládejte nečekaný stres i všednodenní zátěže."

SPOLU!!!

Spolupracovníci ... vztahy ... nadřízení ... děti ... podřízení ... čas ... práce ... zdraví ... svět kolem vás ... rodina ... nepříznivé situace ... vy sami ...

Je toho na vás někdy prostě moc?

TOTO TÉMA JE URČENO PRO VÁS!

STRES

Lze se stresu vyhnout? Jak stres působí a jak se s ním dá vědomě zacházet? To, co mi krátkodobě pomůže, je pro mě dobré i z dlouhodobého hlediska?

PSYCHOHYGIENA

Jak fungují pravidla psychohygieny? Je možné držet se "rad našich babiček"? A co "čtyři dohody"? Má smysl mít "všech pět pohromadě"? K čemu jsou dobré životní kotvy?

ODOLNOST

Odolnost jako seberozvojový koncept a principy zvyšování a zlepšování psychické odolnosti. Jak vyvážit odolnost: mezi přecitlivělostí a otupěním.

PROŽÍVÁNÍ

VĚDĚNÍ

JEDNÁNÍ

Základní paradigma psychického aparátu každého z nás - tyto tři vzájemně se ovlivňující roviny psychiky mohou buďto vytvářet bludné kruhy patologií, nebo s nimi můžeme zacházet tak, abychom dokázali zvládnout to, co nás v životě potká.

VŠÍMAVOST

STŘEDĚNÍ

VYVAŽOVÁNÍ

Řídící schopnosti mysli - prostředky a dovednosti, které nám pomáhají dosáhnout našich cílů. Přístupy pro lepší a dovednější uchopení reality a její efektivnější zpracování.

Zajímáte se o toto téma? Napište nám, co potřebujete vědět, rádi vám odpovíme!

Chcete se na cokoli zeptat? NAPIŠTE NÁM! 

© 2020 Šoblík. Proudly created with Wix.com

Ostrava, ČR         psyterskupiny@gmail.com        +420 604 465 272

  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle