PSYCHOTERAPEUTICKÁ SKUPINA

"Partnery nejen podle statusu."

SPOLU!!!

Necítíte se sami se sebou nebo ve vztahu s druhými lidmi spokojeně? Tato skupina je určena pro Vás, kteří hledáte terapeutickou pomoc pro řešení vlastních vztahových problémů (nejste si jisti sami sebou, máte potíže se seznamováním, neklape Vám to ve vztazích s druhými lidmi), sociálních obtíží (obtížně navazujete pracovní vztahy, jste v nich nespokojeni nebo máte potíže s druhými lidmi vyjít, jste nejistí při komunikaci s nimi). Oblast možných témat je však mnohem širší.

Pravidelná měsíční skupinová terapeutická setkání pod vedením dvojice zkušených terapeutů, která jsou zaměřena na zvládání osobních, partnerských a jiných vztahů.

psychoterapeutické kurzy skupiny a výcviky - psychoterapie

supervize seberozvoj psychohygiena

O CO JDE?

Skupina je vhodná pro všechny, kteří mají obtíže v osobních vztazích (s partnery, dětmi, rodiči, v práci apod.), pro ty, kteří mají úzkosti (napětí, nervozitu, trému, nespavost apod.), pro ty, kteří se opakovaně dostávají do podobných situací, se kterými nejsou spokojeni, nebo mají potíže se sebevědomím a chtějí porozumět sami sobě a druhým.

FORMÁT

V rámci skupinových terapeutických sezení se skupina klientů (max. 12) schází na skupinových setkáních vedených dvojicí terapeutů. Skupina umožňuje bezpečné sebepoznání prostřednictvím vhledu, moudrosti a porozumění vlastním potížím i problémům druhých, a díky tomu zlepšení možnosti fungovat ve vlastním životě spokojeněji a šťastněji.

MÍSTO

Setkání skupiny probíhají v Praxi klinické psychologie a psychoterapie, Mgr. František Šmehlík, na ulici Českobratrské 692/15, 70200, Ostrava - Moravská Ostrava

TERMÍNY

Podzimní běh skupin bude mít termíny v září, říjnu a listopadu.

O přesných termínech vás budeme informovat.

CENA

Cena při platbě 6 setkání předem - 350,- Kč za osobu a jedno skupinové setkání.

Informace o způsobu platby vám v případě zájmu zašleme.

TERAPEUTI

Skupinová setkání moderují zkušení terapeuti Mgr. František Šmehlík a Mgr. Tomáš Šobáň

Zajímáte se o členství v této skupině? Napište nám, rádi vám odpovíme!

Chcete se na cokoli zeptat? NAPIŠTE NÁM! 

© 2020 Šoblík. Proudly created with Wix.com

Ostrava, ČR         psyterskupiny@gmail.com        +420 604 465 272

  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle